Matbord fanerat med alm, ek mfl träslag, intarsiadekor, kopplade ben med skuren dekor, längd 150, bredd 80, höjd 73 cm, två förlängningsskivor á 45 cm.
Smärre fanerskador. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.