Svart läder med detaljer i ljust skinn och guldfärgad metall. Två ytterfack med dragkedja. Tygfodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "Chloé". 40 x 26 x 14 cm.
Slitage. Bristningar. Fläckar. Skador, ett läderband på dragtappen har gått av. Nötta kanter.