Kakelplattor, 12 st, lergods, efter Salvador Dalí, 1900-talets andra hälft.
Signatur tryckt i motivet. Märkta på baksidan Made in Spain. á 20 x 20 x 0,80 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
300 EUR