Stomme/underrede i kromad metall, skiva i glas, bord 182x88x73 cm, stolar med dynor i textil, sitthöjd ca 47 cm, märkt med etikett Made in Italy.
Smärre fläckar. Skador. Åldersrelaterat slitage.