Grönt intrecciatoskinn med detaljer i vitmetall. Fodrad. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY". 30 x 20 x 11 cm.
Slitage. Bristningar. Smärre skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10