Väska i vävt intrecciato läder. Två dragkedsförsedda fack. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" och numrerad.
Ca 30 cm x 20 cm x 13 cm
Åldersrelaterat slitage. Nötta kanter.