Massimo Vignelli, stolar, 6 st, "Handkerchief", Knoll, 1985.
Stapelbara. Sitthöjd ca 44 cm. Knoll-stämplade och plakettmärkta.
Slitage. Fläckar. Enstaka märken. Ett ryggstöd med kntnagg i ryggstödet.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10