Damier Ebene. Löstagbar, justerbar axelrem. Fodrad med röd alcantara. Tre innerfack varav ett med dragkedja. Lös pochette. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 35 x 19 x 23 cm.
Dustbag till pochette medföljer.
Obetydligt ytslitage.