Bland annat:
James Wilks, London, 1742.
Jeremiah Lee, London, 1739.
Resterande med olika mästarstämplar, London. Längd 18-21 cm. Total vikt: ca 779 gram.
Något slitage. Lagning på en sked. Smärre bucklor. otydliga stämplar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.