Bestående av; 1 spis, 1 tallrikshylla, 1 vägghylla, 1 bord, 4 stolar, 1 soffa, 1 byrå alla delar stämplade Nolby, medföljer diverse köksutensilier.
Bruksslitage. Slitage på untesilier (lagning)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10