Bestående av;
2 sängar,
1 mindre säng (skadad),
1 bord
1 komod,
6 stolar
1 par stolar,
1 mindre byrå
1 sängbord,
medföljer diverse utensilier och dockor
Bruksslitage. Smärre skador.