Två ringar 18K vitguld samt en prinsesslipad diamant
0.30 ct enligt gravyr TW vs enligt medföljande dokument, bredd ca 3.5 mm (totalt ca 7 mm), storlek 17.50/55 och 17.75/56, totalvikt 12 g. Signerade SCH. Etui samt påse medföljer.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.