Gustaf Möllenborg, Stockholm, 1898
T. H. Hazelwood (troligen), Birmingham, 1898
W.D, Birmingham, 1903
Nåldyna, otydlig namnstämpel, Karlskrona, 1851, graverad M I H
Skedar;
W.D, ett par, Birmingham, 1903
G.W.I & CO, ett par, Birmingham, 1900
Förgyllda, ett par, otydliga stämplar
Silver, ett par, otydliga stämplar
Silver, otydliga stämplar
Tång;
Svedboms Guldsmedsaktiebolag, Vetlanda, 1965
Total vikt ca 158 gram
Bruksslitage.