Bokhylla i tre sektioner, varav ena ett hörnskåp. Bokhyllorna med två flyttbara hyllplan vardera. Bokhyllornas bredd 90, djup 23, höjd 85 cm. Hörnskåpets bredd 47, djup 47, höjd 85 cm.
Något slitage. Märken. Retusch. Krackelyr.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.