Enrico Baj, "Do it Baj yourself". Edoardo Sanguineti, The biggest art book in the world.
Multipel. Signerad 88/400. Utgiven av Gabriele Mazzotta, Milano 1968. 34 x 25,5 cm.
Ställvis slitage. Ej fullständigt genomgången.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK