Bestående av:
7 kaffekoppar med fat, Bing & Gröndahl.
4 kaffekoppar, 072, med 3 fat, 073, Royal Copenhagen.
Uppsatsskål, 1/513, Royal Copenhagen (Foten har ramlar av).
Skål, 1/1061, Royal Copenhagen.
Fat, 1/1062, Royal Copenhagen.
4 assietter, 617, Royal Copenhagen.
12 assietter, Bing & gröndahl.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Mikornagg förekommer.