Armband med tsavoriter och briljantslipade diamanter
18K vitguld. Tsavoriter totalt 2,04 ct och diamanter totalt 1,44 ct enligt gravyr. Längd ca 18 cm. Bredd ca 6 mm. Vikt 8 gram. Medföljande AIG report nr JER2022061038743.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor