18K vitguld. Diamanter totalt 1,79 ct och safirer totalt 2,88 ct enligt gravyr. Längd ca 18 cm. Bredd ca 6 mm. Vikt 8 gram. Medföljande report AIG, nr JER2022061038742.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.