3 matskedar 22,7 cm. 5 bordsskedar 18,6 cm. 2 bordsgafflar 18,5 cm.
Total vikt 770 gram.
2 skedar modell 'Olga' utan silverstämplar medföljer.
Åldersrelaterat slitage, två matskedar med bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10