Emaljerade i diverse färger, två olika dekormönster. Längd 10 cm.
Ställvist smärre emaljskador. Två skedar med märkbarare emaljskada. Åldersrelaterat slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10