Parti med träställ, 30 st, Kina, 1900-talets senare del.
Fyra tallriksställ höjd 12,5-15 cm.
Tio mindre runda ställ diameter 4,5-12 cm.
Sex runda ställ med diameter 15 cm.
Sex runda ställ med diametern 12 cm.
Fyra stora runda ställ diameter 17,5-23 cm.
Enstaka nagg förekommer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.