Glasblock i klarglas med kvinnokroppar i blått respektive rött. Signerade E. Höglund Målerås 25005 samt E. Höglund Målerås 25012 och etikettmärkta. 25,5 x 9 cm.
Smärre ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.