Anders Pehrson, skrivbordslampa, "Simris/Olympia", Ateljé Lyktan.
Läder, kromad metall samt plast. Ställbar ljusarm. Etiekttmärkt. Total höjd 88 cm.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Ej funktionstestad. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10