Nygårds Karin Bengtsson, ”Man in sunset” Foto C-print Edition 2/5 + 2 AP.
Signerad Nygårds Karin Bengtsson och numrerad 2/5 + 2 AP a tergo. C-print silikonmonterad på aluminium och glas. Skena för upphängning medföljer. 72 x 86 cm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK