Oskari Paatela, olja på träpannå, signerad och daterad 1942.
Tvätterskor. 24 x 31 cm.
Åldersrelaterat slitage. Torrspricka.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
400 EUR