Eero Järnefelt, pastell, signerad och daterad 1932.
Religiöst motiv. 64x49 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10