Louis Vuitton, weekendbag, "Keepall epi 55", 1997.
Svart Epi med detaljer i guldfärgad metall. Ytterfack på ena sidan. Luggage tag. Dubbeldragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 57 x 30 x 25 cm.
Ställvis slitage. Märken. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.