Bestående av; 2 skålar, 1 cigarettställ, 2 ovala fat, 1 mindre skål, 1 såsbåt, 3 askfat, 1 mindre fat, 12 tallrikar diameter 25 cm, 12 assietter diameter 19 cm, 12 tallrikar diameter 22 cm, 12 djupa diameter 21 cm
Bruksslitage. Repor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10