Ulla Forsell, vas, glas, unikat, signerad och daterad -98.
Lilatonat glas med förgyllda detaljer, dekorativ glaspinne i turkos medföljer. Signerad Ulla Forsell unikat -98. Diameter 14,5, höjd 23,5 cm. Pinnens längd 51,5 cm.
Smärre ytslitage. Pinnen med sprickor/stötskada nedtill.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK