Tuulikki Pietilä, litografi, signerad och daterad 1970. Numrerad 5/6 Tpl'a.
"Ladut". Bildstorlek 32,5x26 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram.
Pinx 1970.