Spegellampetter, ett par, Swedish Grace, 1920/30-tal.

Ram i tenn med dekor och ljusarm i vitmetall. För ett ljus vardera. Höjd 32 cm.

Slitage. Bucklor. Smärre skador. Glas med fläckar. En ljusarm med lagning. En något lös.

Utropspris
2 500 SEK