Hörnhylla, gustaviansk-stil, 1900-tal.

Gråmålat trä. 8 justerbara hyllor. Skurna detaljer.
Höjd 142 cm, längd 80 x 68 cm, hyllornas djup 21 cm.

Senare målning. Omarbetad. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR