Salutkanoner, ett par, 1800-tal.

Brons, märkta VI. I lavetter av trä. Total längd 65 cm.

Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
6 000
526
547
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
11 apr 18:56
6 000 SEK
11 apr 18:56
5 000 SEK
11 apr 18:49
4 500 SEK
11 apr 18:33
4 000 SEK
11 apr 18:32
3 200 SEK
10 apr 19:16
3 000 SEK
10 apr 15:23
2 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14