Ljusstakar, ett par, empirestil, 1900-tal.

Mässing. Urnformade ljuspipor på kolonnskaft och rund fotplatta. Höjd 24,5 cm.

Smärre slitage. Nagg.

Auktionen avslutas
1 dag 6 timmar
950
86
90
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
12 jun 9:39
950 SEK
12 jun 9:39
900 SEK
9 jun 11:26
800 SEK
9 jun 11:26
750 SEK
9 jun 11:26
650 SEK
9 jun 11:26
600 SEK
8 jun 14:25
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18