Manglad pansarlänk bredd 6,5 mm, låset mäter 20,08x33 mm, märkt "131 VI", längd ca 46 cm, vikt ca 33,2 gram
Smärre repor. En safir med ett nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10