Halsband, örhängen samt brosch med fasetterade granater

Förgyllda, halsbandets hänge 27 mm högt, halsbandets längd 42 cm, örhängenas höjd 27 mm, broschen mäter 29x23 mm

Smärre repor.

Utropspris
3 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?