Ole Lyngaard två ringar "Love" nr 4 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter

totaltvikt diamanter ca 0.18 ct samt 0.71 ct, enligt gravyr, storlek ca 16, totalvikt 17 g. Signerade Ole L CL. Etui, låda samt liten tygpåse medföljer.

Brukslitage med slitna fattningar. Omrodiering rekommenderas. Med personlig gravyr.

Utropspris
60 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?