Atelier Fauni

(Finland, Född 1952)
Atelier Fauni
(Finland, Född 1952)

Muminfigurer, 3 st, Atelier Fauni, Finland, 1950/60-tal.

Misan, Too-Ticki och Hattifnatt. Höjd ca 11-13 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
4 000 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?