Elisabeth Keyser

(Sverige, 1851-1898)
Elisabeth Keyser
(Sverige, 1851-1898)

Elisabeth Keyser, Porträtt av Pontus Fahlbeck.

Signerad E. Keyser och daterad -92. Pannå 33 x 24 cm.

Smärre fläckar. Enstaka nålstick i pannåns övre del.

Utropspris
2 500 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?