SATSBORD, 3 st, 1900-talets mitt.

Teak. L 38, b 38, h 42 (på den minsta delen). L 55, b 39, h 46,5 (på den största delen).

Slitage, skav samt repor. Fuktfläckar.

Utropspris
1 500 SEK