23763
MATSERVIS, 68 delar, Gustavsberg, Stig Lindberg.
Matservis, 68 delar, gustavsberg, stig lindberg

"Coq". Brun glasyr. Ett par tekoppar samt ej ursprungligen tillhörande tillbringare medföljer. 7 mattallrikar, 12 större assietter, 14 mindre assietter, 12 djupa tallrikar, 2 karotter, 4 uppläggningsfat, 5 mindre skålar, 6 större formar, 5 mindre formar, karott med lock.

Slitage och några delar med nagg.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 500 SEK