24273

BYRÅ, sengustaviansk 1700/1800-tal.

Byrå, sengustaviansk 1700/1800-tal.

Rak form med tre lådor, fanerad, tvärställda hörn. L 107, b 52, h 84.

Sliten senare fanering.

Utropspris
3 500 SEK