HERRFICKUR MED KLOCKKEDJA, 14k guld, 1900-talets första hälft. Klockkedjans vikt ca 23 g.

Diam 4,8. Kedjans l 30.

Slitage. Urtavlan något mörknad.

Utropspris
6 000 SEK