MATSKEDAR, 8 st, silver, mest Gustaf Georg Rehnberg, Norrköping 1800-talets första hälft. Totalvikt ca 600 gram.

Modell Svensk rund. L 22,5. Två avbrutna medföljer.

Slitage, gravyr av initialer.

Utropspris
2 500 SEK