Fanér av valnöt och mahogny, tvådelat, övre del med snedställda hörn, pardörrar och uppsvängt krön. Nedre del med tre lådor, tassfötter. L 122, b 37, h 198. Nyckel finns.
Slitage, enstaka repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.