HERRARMBANDSUR, Certina Blue Ribbon, 14k guld, 1960-tal.

Automatisk, datum, index med streck, plexiglas, flexband doublé ej original.

Skadad boett. Mindre repor på glas. Ej funktionstestad.

Utropspris
2 000 SEK