SERVISDELAR, 22 st, porslin, Meissen och Dresden, 1900-tal.

10 koppar med fat, 2 fat samt 10 assietter. 6 fat samt 4 koppar märkta Dresden.

Något nött dekor. Mestadels III sort, även II sort. En assiette och en kopp med lagning.

Utropspris
2 000 SEK