Smycken
273662

ARMBAND, 18k vitguld med 6 briljantslipade diamanter, tot 0.18 ct enl gravyr, 1900-talets senare hälft. Vikt 19 g.

Importstämplat. L 19.

Bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK