COLLIER, 14k vitguld, 76 briljantslipade diamanter tot ca 0,76ct, 19 briljantslipade safirer tot ca 1,4ct. Vikt 19,9g.

Stavformad halvstel länk, varann matterad och blank. Dekor av diamanter i fyra rader med avslutande safir, 19 gånger. Låset stämplat 585. Omkrets ca 43.

Konditionsrapport

Bukslitage. Mindre skador på länken.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss