GLASSERVIS
30 delar, troligen modell "City", Kosta.

9 vinglas, 12 snapsglas, 9 grogglas. Slipad rutdekor. Ett vinglas med nagg medföljer.

Konditionsrapport

Bruksslitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Fraktkostnad saknas kontakta kundservice för prisuppgift

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    7635889 bukobject
    • 7635889 thumb
    • 7635890 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    0

    Bevakningspriset är ej uppnått

    Budhistorik (0 bud)